SATIN AL

bold360

Müşteri Deneyimini İnsancıllaştırmak için Teknolojiyi Keşfedin
Müşterileriniz, iletişim merkezleriniz ve çalışanlarınız için yapay zeka destekli etkileşim.


Daha Akıllı.
Bold360 en iyi AI sohbetlerini ve insan desteğini bir araya getirir, böylece müşterileriniz ve çalışanlarınız her seferinde ilk kez ihtiyaç duydukları şeyi alırlar.
Bold360 ile olağanüstü deneyimler yaşayın ve sorunları daha hızlı çözün.

Neden Bold360 ile ortak olmalısınız?Sohbeti genişletin.
Müşterilerinizle tanışmak istedikleri yerde buluşun. Diyalogları 40'tan fazla dilde canlı sohbet, robot, mesajlaşma ve mobil uygulamanız gibi yeni dijital kanallara getirin.

Sorun olmadan devreye girin.
yapay zeka destekli sohbetleri ve yapay zeka destekli ajanları uyumlu bir şekilde bir araya getirin. Doğal dil İşleme özelliğine sahip sohbetler, rutin sorgulamalar için 7/24 hazır. Zorluklar karmaşık olduğunda, insan ajanları botun kaldığı yerden devam eder. Artık uzun süre bekletmek ya da cevap aramakla zaman kaybetmek yok.

Daha çok değil daha akıllıca çalışın.
Müşterilerinize, size sormadan bile deneyimlerini nasıl geliştireceklerini söyleyelim. Bold360’ın Sesleri Panosu sürekli olarak temel bilgileri yakalar ve nerede optimize edeceğinizi söyler. Daha iyi sonuçlar almak için ihtiyaç duyduğunuz raporları ve analizleri edinin.

Daha İyi Deneyimler İçin Buradan Başlayın

Devrimsel Müşteri Deneyimi
Müşteri deneyimi işinizi daha iyi yapabilir veya bozabilir. Her müşteri katılımı ile daha iyi sonuçlar alın

Akıcı Müşteri Hizmetleri
Desteğe başvurmak, müşteriler veya acenteler için acı verici olmamalıdır.Yapay zeka ve insan uyumu ile verimliliği artırın ve maliyetleri düşürün

Müşteri Dönüşümlerini Artırın
Web sitesi alıcıları, ürün ve hizmetleri seçmede yardıma ihtiyaç duyarlar. Gerçek zamanlı olarak dönüşüm önündeki engelleri kaldırın.

Müşteriler ile  Karşılıklı İlişkilere İzin Verin
İletişim merkezi dışındaki ajanların da bilgiye hızlı bir şekilde erişmeleri gerekir. Müşterilerinize yönelik tüm çalışanlarınızı güvenilir bilgilerle donatın.

İK ve BT Desteğini Modernize Edin
Dahili sistemlerden arayarak ticketları göndermek zaman harcamaktadır. Otomatik dahili destek ile işin dışında çalışın.

Daha fazla bilgi için bold360 ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.