SATIN AL

CorelCAD 2020 (Windows/Mac)

 

 • Profesyonel 2D çizim ve 3D tasarım araçları
 • .DWG, .STL, .PDF ve .CDR* için endüstri standardı dosya desteği
 • Zaman kazandıran ortak çalışma ve proje paylaşımı
 • Tercihe bağlı otomasyon ve özelleştirme

 

 

Profesyonel, ekonomik ve sade CAD yazılımı

Windows ve macOS’ta ortamları için ekonomik bir maliyetle bulunan CorelCAD ™ 2020’deki profesyonel, zaman kazandıran araçlarla basitleştirilmiş bir CAD iş akışını deneyimleyin. Tam doğal .DWG dosya formatı desteğiyle ortak çalışma kolaydır. Tasarım verimliliğini artırmak ve çıktıyı optimize etmek için gelişmiş 2D çizim işlevselliği, gelişmiş 3D modelleme araçları ve .STL desteğinden yararlanın.

Videoyu izleyin

  CorelCAD İçinde e-kitap Eklentiler  

 

2D çizim, 3D tasarım ve 3D yazdırma için CAD yazılımı

 

Kırpma seçenekleri

Hızlı bir şekilde kavramsallaştırın

Tasarım uzmanları için özel olarak geliştirilmiş inanılmaz sağlam tasarım araçları kümesi olan CorelCAD ile kendinizi güçlendirin. Piyasadaki lider bilgisayar destekli tasarım yazılımının yardımıyla kavramsallaştırın, planlayın, taslaklandırın ve düzenleyin. Geniş bir özellik setiyle, 2D çizimleriniz ustalıkla bir araya gelecektir.

 

Kolaylıkla dönüştürün

3D bilgisayar grafikleri oluşturmak için tasarlanmış gelişmiş bir CAD programı ile kendinizi güçlendirin. Sadece birkaç tıklamayla, 2D tasarımlardan üç boyutlu grafiklere hızlı bir dönüşüm sürecini yaşayın. Spesifikasyon, proje parametreleri ve endüstri standartları hazırlayarak, CorelCAD ile sonuçları hızlı bir şekilde elde edeceğinizden emin olun.

Kırpma seçenekleri

 

Kırpma seçenekleri

Hassas çıktı

Metin, grafik ve dokunsal çıktılar elde etmek için güçlü bir araçla çalışmanızı yükseltin. CorelCAD’in tam özellik seti, neredeyse tüm teknik tasarım görevlerini yöneterek iş arkadaşları, sınıf arkadaşları veya hissedarlarla işbirliğini kolaylaştırır. 3D yazıcılar veya çıkış bağlantısı için .STL desteğiyle 3D yazdırma basitleşiyor.

 

Verimli çalışın

Zamanında, her zaman hassas sonuçlar elde etmek için, projelerinizi CorelCAD ile yakalayın. En yeni AutoCAD, tam doğal .DWG dosya formatı desteğiyle tasarımcılar sorunsuz bir şekilde işbirliği yapabilir. CAD yazılımı, en iyi kullanıcı deneyimi için inanılmaz kişiselleştirme ve otomasyon destek seçeneklerinden yararlanarak her türlü çalışma ortamına uyum sağlar.

Kırpma seçenekleri

 

CorelCAD 2020 Yenilikleri

 1. Veri Çıkarma Sihirbazı*

  Bir nesne ve/veya blok özniteliği belirleyin ve bu bilgiyi dışarı çıkarın.

  Videoyu izleyin

 2. Yeni Ölçümlendirme Stili

  Belirtilen bir ölçümlendirmeden yeni bir ölçümlendirme stili oluşturun.

 3. Kenarları Öteleme

  3D katı nesnenin çerçevesinden, yüzeyinden veya kenarın tel ızgara geometrisinden 2D nesneler oluşturun.

 4. Gelişmiş PDF çıktı

  DWG dosyasındaki çizim katmanlarını yansıtmak ve birden fazla çizimi tek bir PDF dosyasında gruplandırmak için PDF dosyasındaki katmanları kullanın.

  Videoyu izleyin

 5. Gelişmiş Özel Bloklar

  Bir Özel Bloğu, belirtilen ada sahip ayrı bir çizim olarak kaydedin.

  Videoyu izleyin

Kırpma seçenekleri

 

*Şerit arayüz, Çizim sekmeleri, CorelDRAW (.CDR) ve Corel DESIGNER (.DES) dosyalarını içe alma/dışa verme, Veri Çıkarma Sihirbazı, 3Dconnexion giriş aygıtları desteği ve Microsoft VSTA, sadece CorelCAD Windows sürümü için geçerlidir.

**Mac ve macOS, Apple Inc. şirketinin ticari markalarıdır. Burada adı geçen diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

CorelCAD 2020 programını ücretsiz deneyin

DENEME SÜRÜMÜ İNDİR

 

Endüstri standardı CAD özelliklerine ekonomik alternatif

CorelCAD 2020’daki yerleşik, sağlam tasarım araçları seti sayesinde, endüstri lideri bu CAD yazılımıyla uzman sonuçlar elde etmek çok kolay.

Üretkenlik 2D Tasarım 3D Modelleme Açıklama & İşbirliği Uyumluluk

Üretkenlik

Endüstri lideri tasarım kaynakları ve özellikleriyle, hiç zaman kaybetmeden profesyonel projeler üretin.

YENİ! Katman grubu filtreleri

Dış referanslar eklenirken, diğer çizimlerden gelen referans katmanlarını otomatik olarak gruplayın.

Endüstri standardı CAD özellikleri

CorelCAD tüm tanınmış CAD programlarıyla uyumludur ve kullanıcılar, aşina oldukları komutlar ve araç çubuğu öğeleri sayesinde hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirler.

Katman paleti

Çizim arayüzünden çıkmadan katman kontrollerine kolaylıkla erişin. Bir veya daha fazla katmanı bir hedef katmanda birleştirin.

Videoyu izleyin

Gelişmiş performans

Şerit Kullanıcı Arayüzü* gibi her arayüz için sezgisel güncellemeler ve özelliklerle, en son işletim sistemlerinde hızlandırılmış bir CAD deneyiminin keyfini çıkarın.

Tasarım kaynakları

Teknoloji, mühendislik veya üretim gibi sektörlere yönelik çeşitli CAD projeleri için blok, stil, çizim ve resim gibi tasarım bileşenlerine erişin ve bunları yönetin.

Videoyu izleyin

 

2D Tasarım

Yeni Boyut araçlarından gelişmiş Özel Blok özelliklerine kadar CorelCAD tüm ihtiyaçlarınıza hitap ediyor.

GELİŞTİRİLDİ! MultiLeader ve Dimension araçları

Otomatik olarak ayarlanan notları ve öncü çizgileri yapılandırın. Belirtilen bir ölçümlendirmeden yeni bir ölçümlendirme stili oluşturun, hassaslık için Akıllı Ölçümlendirme araçlarını kullanın.

Videoyu izleyin

GELİŞTİRİLDİ! Özel Blok özellikleri

Yeni CBWBlockAs komutuyla bir Özel Bloğu (sembol tanımı) ayrı bir çizim olarak kaydedin veya Blok Yöneticisi’nden çıkmadan Özel Blok tanımlarını test edin.

Videoyu izleyin

GELİŞTİRİLDİ! Çizim kısıtlama özellikleri

Yeni set kısıtlama isim formatının boyutsal kısıtlamaların görüntülenmesini nasıl belirleyebileceğini ve geometrik şekillerin boyutsal kısıtlamalara nasıl uyduğunu görün.

Videoyu izleyin

GELİŞTİRİLDİ! Yol boyunca desen

Geliştirilmiş Kopyalama aracıyla nesneleri çeşitli şekillerdeki bir yol üzerine çoğaltın ve doğrusal desende belirtilen sayıda kopya oluşturun.

Videoyu izleyin

Nesne Kenetlemesi ve Tutaçlar

Nesneleri, Kenetlenmeler, Tutaçlar ve Polar Kılavuzlara göre yeniden dağıtın. Bağlam kısayol menüleri, geometrinin etkileşimli olarak düzenlenmesini sağlar.

Videoyu izleyin

3D Modelleme

Gelişmiş teknik araçlar sayesinde profesyonel çıktılar alma kolaylaştırıldı.

GELİŞTİRİLDİ! 3D tasarım ve düzenleme araçları

Bir 3D katı, yüzey, ağ veya bölgenin kenarlarından tel ızgara geometri oluşturun. Yeni OffsetEdges komutunu kullanarak 3D katı veya yüzey sınırından 2D varlıklar oluşturun.

Videoyu izleyin

STL dosyalarını açma

İçerdiği 3D nesneleri eklemek için stereolitografi dosyalarını (* .stl) içe aktarın. Hazır 3D tasarımları içe aldığınızda daha fazla değişiklik yapmak artık mümkün.

PolySolid 3D katı düzenleme ve modelleme araçları

Çokgensel duvarlar şeklinde 3D katı nesneler çizmek için PolySolid kullanın. 3D katı nesnelere bombe eklemek için Face ve Loop seçenekleri olan ChamferEdges aracını kullanın.

2D'den 3D'ye geçiş

CorelCAD ile oluşturduğunuz 2D tasarımları veya CorelDRAW’dan aktardıklarınızı 3D’ye dönüştürün. 2D çizimden 3D modellemeye geçmek için, 2D varlıklara bir yol boyunca derinlik verin, çevirin veya savurun.

Videoyu izleyin

3D fare desteği

3Dconnexion giriş aygıtı* desteğiyle 3D dolaşın.

 

Açıklama & İşbirliği

Kaydedilen mesajları, hatırlatıcıları veya talimatları kolaylıkla çizimlerinize ekleyin.

YENİ! Veri Çıkarma Sihirbazı

Blok nesnesi özniteliklerini belirterek bilgiyi dışarı çıkarmak için Veri Çıkarma Sihirbazı’nı* kullanın.

Videoyu izleyin

Doğal .DWG dosyası desteği

En son AutoCAD .DWG dosya formatı, 2018 .DWG dosyalarını açın, düzenleyin ve kaydedin; böylece iş arkadaşları ve iş ortakları arasında hızlı işbirliği sağlayın.

Tablo desteği

Tablolarınızı Microsoft Excel veya veritabanı uygulamalarında kullanmak için CSV olarak kaydedin. Hücrelere formüller ekleyin ve varolan tabloları ekran üzerinde değiştirin.

Videoyu izleyin

CorelDRAW ve Corel DESIGNER dosya desteği*

CAD ve grafik uygulamaları arasında sorunsuz bir iş akışı için, CorelDRAW® (.CDR) ve Corel DESIGNER™ (.DES) dosyalarını CorelCAD Windows sürümüne kolayca alın ve bu formatlarda kaydedin.

Açıklama ve işaretleme

VoiceNotes aracıyla kaydedilen mesajları, hatırlatıcıları ve talimatları çizimlerinize ekleyin. Açıklamalardan muaf tutulacak bölümleri işaretleyin veya maskeleyin.

Videoyu izleyin

Uyumluluk

Platform desteği, baskı özellikleri ve çevre birimleri destekleri, CorelCAD’in göze çarpmasını sağlıyor.

Platform desteği

En son Windows 10 ve macOS Catalina desteğini içeren Windows ve Mac, tercih ettiğiniz platformda yerel bir CAD yazılımı deneyiminin keyfini çıkarın.

3D yazdırma

3D katı nesneleri, 3D baskılar için en çok kullanılan dosya formatı olan .STL formatında kaydedin. 3D yazıcılara doğrudan bağlantı veya üçüncü parti 3D baskı servislerine çıktı göndermek için .STL desteğini kullanarak 3D prototipler bastırın.

3D fare

3Dconnexion giriş aygıtı* desteğiyle 3D dolaşın. 3D farenin şapkasını hareket ettirerek 2D ve 3D çizimleri döndürün. Tercih edilen dolaşma ayarlarını ve özel komutları 3D fare düğmelerine atayın.

AutoCAD özellikleri & dosyaları

En son AutoCAD 2018 .DWG dosya formatındaki dosyaları açın, düzenleyin ve kaydedin; iş arkadaşları, tedarikçiler ve iş ortakları arasında hızlı işbirliğini sağlayın. .DWG dosya desteği ile AutoCAD’de hazırlanan dinamik blokları kolayca ekleyin.

Mobil uygulama

İOS ve Android cihazlar için CorelCAD Mobile ile hareket halindeyken tasarım yapın ve açıklama ekleyin. CorelCAD Mobile, .DWG 2D ve 3D görüntüleme, temel açıklama ve .DWG dosya paylaşım seçenekleriyle, ücretsiz bir uygulama olarak kullanılabilir.

Dosya desteği

CorelCAD Windows sürümü, CorelDRAW (.CDR) ve Corel DESIGNER (.DES) dosyalarını açmayı ve bu formatlarda kaydetmeyi destekler. CorelCAD ayrıca .PDF, .SVG, .EPS, .DWF, .STL, .SAT, .SHP ve .DWS giibi sektör lideri formatları da destekler.

*Şerit arayüz, Çizim sekmeleri, CorelDRAW (.CDR) ve Corel DESIGNER (.DES) dosyalarını içe alma/dışa verme, Veri Çıkarma Sihirbazı, 3Dconnexion giriş aygıtları desteği ve Microsoft VSTA, sadece CorelCAD Windows sürümü için geçerlidir.

†Lütfen dikkat: PDF/ DGN Underlay, Pack & Go fonksiyonalitesi ve eklenti mağazasına erişim, CorelCAD 2020 Apple Mac App Store'dan alınıp yüklendiğinde geçerli değildir.

**Mac ve macOS, Apple Inc. şirketinin ticari markalarıdır. Burada adı geçen diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

 

 

 

CorelCAD’in rekabet dünyasında nasıl yükseldiğini görün

Aşağıdaki tablo, CorelCAD ™ 2020'de bulunan 2D çizim ve 3D tasarım için profesyonel, endüstri standardı özellikleri, hafif CAD uygulamalarında sunulan temel özelliklerle karşılaştırmaktadır.

 

 

CorelCAD 2019

Rakip 2D CAD yazılımı

Dosya desteği

AutoCAD .DWG dosya formatı (en son sürüm) desteği

GELİŞTİRİLDİ

Doğal olarak .DWG dosya formatında kaydedin

Eski CAD dosyası (AutoCAD R12 .DWG) desteği

DXF (Drawing Exchange File) desteği

STL Dosyalarını Açma

Çizim web formatı (DWF) desteği

Bozulan dosyaların onarılması

CorelDRAW® (CDR) ve Corel DESIGNER® (DES) açma

Desteklenen dosya formatı sayısı - Açma

12*/10

~5

Kullanıcı arayüzü

CorelCAD 2019 Rakip 2D CAD yazılımı

Katman Paleti

GELİŞTİRİLDİ

Hızlı Giriş

Baş üstü araç çubuğu

Şerit kullanıcı arayüzü (UI)

GELİŞTİRİLDİ*

Klasik menü ve araç çubuğu

GELİŞTİRİLDİ

Araç matrisi

Özellikler paleti (3D katı özellikleri düzenleme)

Tasarım Kaynakları penceresi

Sağ tuş bağlam menüsü

Komut otomatik tamamlama

Seçenekler iletişim kutusunda arama

Görüntüleme ve Seçim araçları

CorelCAD 2019 Rakip 2D CAD yazılımı

Eş zamanlı Kaydırma ve Yakınlaştırma

3D Fare ile dolaşma

Nesne Kenetleme (ESnap)

Nesne İzleme (ETrack) / dinamik kılavuzlar

Seçim Vurgusu

Eşleşen varlıklar seçme aracı

Çizim ve Düzenleme

CorelCAD 2019 Rakip 2D CAD yazılımı

Kement Seçmesi

YENİ

Katman Önizleme aracı

Çizgi kalınlıkları (görüntüleme ve yazdırma)

Öznitelikleri korurken örnekleri patlatmak (ExplodeBlockX)

Helix aracı

Merkez işareti ve Merkez hattı araçları

Tablo hücrelerinde formüller

GELİŞTİRİLDİ

Çizim kısıtlayıcıları  (Parametrik çizim araçları)

GELİŞTİRİLDİ

QuickModify komutu (tek araçla taşıma, döndürme, kopyalama)

GELİŞTİRİLDİ

Öteleme aracı

GELİŞTİRİLDİ

PowerTrim

Tarama, düz renk ve gradyan dolgu düzenleme

GELİŞTİRİLDİ

Gerçek Renk desteği

Çok dil karakter seti

TrueType Font desteği

Yerinde çok satırlı metin düzenleme

Özel bloklar

GELİŞTİRİLDİ

Dinamik blok desteği (ekleme ve yönetme)

CAD dosya standardı doğrulaması

Komut Geçmişi Kütük Dosyası

YENİ

Açıklama

CorelCAD 2019 Rakip 2D CAD yazılımı

Açıklama ölçekleme

Akıllı Boyut aracı

GELİŞTİRİLDİ

Ölçümlendirme paleti (dinamik ekran üzerinde özellik çubuğu)

Ölçümlendirmeleri Bölme ve Birleştirme

Multi-Leaders (birden fazla öncü çizgisini tek bir açıklamada birleştirme)

PDF Altlık

DGN (Microstation CAD dosya formatı) Altlık

Sesli Not

Revizyon bulutları

3D görüntüleme ve tasarım

CorelCAD 2019 Rakip 2D CAD yazılımı

3D model görüntüleme

Projeksiyonlu (İzometrik) görünümler

Dinamik Özel Kordinat Sistemleri

3D yüzey komutları

GELİŞTİRİLDİ

PolySolid çizim

3D katı modelleme

GELİŞTİRİLDİ

PushPull 3D Object Modifier

GELİŞTİRİLDİ

Ekranda EntityGrips ve Properties paleti kullanarak 3D katı düzenleme

GELİŞTİRİLDİ

FilletEdges Yuvarlama Seçenekleri

ChamferEdges

Offset Edges (3D katı veya yüzeyin sınırlarından 2D şekiller oluşturma)

YENİ

Yerleşim araçları

CorelCAD 2019 Rakip 2D CAD yazılımı

Tablolar

GELİŞTİRİLDİ

Harici referanslar

GELİŞTİRİLDİ

Resimler / Referanslar / Altlık olarak dikdörtgensel veya poligonal kırpılmış

Maskeleme Varlıkları (Wipe out)

Dikdörtgensel olmayan görünüm pencereleri

Yazdırma, Plot, Yerleşim Sayfaları

CorelCAD 2019 Rakip 2D CAD yazılımı

Birden Fazla Layout Sayfa Sekmesi (Çoklu Kağıt Uzayları)

Renk tablosu (CTB) Stil tablosu (STB) desteği

Yazdırma Yapılandırma Yöneticisi

Toplu Yazdırma

Yayınlama/Çıktı

CorelCAD 2019 Rakip 2D CAD yazılımı

CorelDRAW (.CDR) ve Corel DESIGNER (.DES) olarak kaydetme

PDF olarak kaydetme (YENİ: katmanlarla PDF)

GELİŞTİRİLDİ

SVG (Scalable Vector Graphics) olarak kaydetme

3D yazdırma için STL olarak kaydetme

Desteklenen dosya formatı sayısı - Dışa Verme

18*/16 5-10

Ortak çalışma

CorelCAD 2019 Rakip 2D CAD yazılımı

Veri Çıkarma Sihirbazı

YENİ

GIS dosya formatı desteği (ESRI Shape *.shp dosyaları)

3D Solid geometri paylaşım dosya formatı (*.sat) desteği

Tabloları kaydetme (CSV)

Özelleştirme

CorelCAD 2019 Rakip 2D CAD yazılımı

Görsel Menü ve Araç Çubuğu Özelleştirme

Geçerli Çalışma Arayüzünü kaydetme

YENİ

Kullanıcı profili yönetimi

CUI Menü, CUIX (AutoCAD Şerit kullanıcı arayüzleri) dosya desteği

Programlama/Otomasyon

CorelCAD 2019 Rakip 2D CAD yazılımı

LISP (diğer CAD uygulamalarından gelen LISP komutları desteği dahil)

COM API

Microsoft Visual Studio Tools for Applications (VSTA) desteği

Eklenti Mağazası (corelcadmarket.com)

Desteklenen işletim sistemleri

CorelCAD 2019 Rakip 2D CAD yazılımı

Windows 10

Windows 8.1, Windows 7

Doğal 64-bit uygulaması

macOS (macOS Catalina (10.15) dahil)

iOS mobil aygıtlarında 2D taslak çizimi

Android mobil aygıtlarında 2D taslak çizimi

 

= Özellik var

= kısıtlı varlık/destek

= Sadece Windows

= Uygulama Mağazasından ayrıca sayın alınıyor

 

 

CorelCAD mobilleşiyor!

iTunes üzerinden iPad veya iPhone, Google play üzerinden Android tabletleri ve akıllı telefonlar için abonelik olarak sunulan CorelCAD Mobile uygulamasıyla, tasarıma hızlıca erişin ve hareket halindeyken yorumlar ekleyin. Aboneler için uygulama, 2D çizim, düzenleme ve 3D görüntüleme araçları ile gelişmiş ek açıklama yeteneklerinden oluşan eksiksiz bir set içeriyor. Ücretsiz uygulama modunda, 2D ve 3D .DWG görüntüleme, temel ek açıklama araçları, Box, Dropbox ve Google Drive gibi bulut depolama hizmetleriyle bağlantının keyfini zaten çıkarıyorsunuz.

Kırpma seçenekleri Kırpma seçenekleri

CorelCAD Mobile’in çok sayıda faydasını inceleyin

Mobil çizimler

CorelCAD Mobile ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda CorelCAD ile oluşturduğunuz dosyaları paylaşın. Erişmek için buluttaki çizimlerinizi online senkronize etmek için sadece Box, Dropbox veya Google Drive kullanın ya da çizimleri lokal olarak aygıtınıza aktarın.

Verimli toplantılar

Müşterilerinizle ve iş arkadaşlarınızla kağıt yerine tablet veya akıllı telefon kullanarak istediğiniz yerde iletişime geçin. Ayrıca birçok modern aygıt bir video projektörüne bir USB-HDMI bağlantısı veya ağsız bağlantılarla bağlanabiliyor. Ek olarak CorelCAD Mobile ile bir çizimi düzenleyebilir*, düzenlenen sürümü hemen paylaşabilirsiniz.

Yerinde not ekleme

Ölçümlerin doğrulanması, anahtar verinin revize edilmesi veya metin notların eklenmesi gibi önemli proje detaylarını yerinde ekleyin, değiştirin veya düzenleyin. Benzersiz açıklama özellikleri PictureNote* ve VoiceNote* ile, mobil aygıtınızın fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekebilir veya sesinizi kaydedebilir, çizimde doğru yere yerleştirebilirsiniz.

 

Hızlı düzeltme

CorelCAD Mobile içindeki 150’den fazla çizim ve düzenleme özelliğiyle*, hızlı değişiklik için ihtiyaç duyduğunuz tüm aletleri bulacaksınız. 2D araçlar, dokunma ve yüksek hassasiyete göre optimize edilmiş bir arayüzde çizim oluşturmanızda ve düzenlemenizde* yardımcı olacak.

Fikirleri çizin

İlham aldığınız anda fikirleri ortaya çıkarın veya yakalayın. CorelCAD Mobile, mobil aygıtlarınız için geliştirilen doğal bir CorelCAD uzantısıdır. Ek olarak, bilgisayarınızdan tanıdığınız tüm aşina araçları bulacaksınız, sadece birkaç dokunma işlemi dışında eğitim masarfınız olmaz.

 

Akıllı telefonunuz ve tablet için CorelCAD Mobile edinin

CorelCAD Mobile uygulamanızı iki şekilde kullanabilirsiniz:

 • Android ve iOS için 2D ve 3D görüntüleme, temel ek açıklama ve .DWG dosya paylaşımı sağlayan ÜCRETSİZ "Basit mod" uygulamasını keşfedin.
 • CorelCAD Mobile içinden iTunes ya da Google play üzerinden abonelik satın alarak, 2D çizim, düzenleme araçları, gelişmiş yorum ekleme ve PDF çıktı özelliklerini ekleyin.

CorelCAD Mobile’in çok sayıda faydasını inceleyin:

CorelCAD Mobile programının akıllı telefonda avantajları: CorelCAD Mobile programının tablette avantajları:
 • Herhangi bir yerde düzenleyin*
 • Küçük aygıt boyutunun keyfini çıkarın
 • Çizimleri kontrol etmek için hızlıca erişin
 • Yetenekli not özelliklerini kullanın*
 • Materyalleri daha geniş ekranda görüntüleyin
 • Sunumlar için bir görüntüleyiciye dönüştürün
 • CAD dosyaları* oluşturun ve düzenleyin
 • Kağıt ve kalem ihtiyacını yok edin*

*Bu özellikler, 2D çizim, 2D düzenleme, VoiceNote ve PictureNote gibi gelişmiş açıklama araçları, komut listesi sadece “Tam mod” uygulamalarda kullanılabilir, CorelCAD Mobile uygulaması içinden Google Play veya iTunes'tan abonelik satın almanız gerekir.

 

 

Windows sürümü

 • Microsoft Windows 10, 8.1 veya Windows 7 (32-bit veya 64-bit sürümleri), en son güncellemeler ve düzeltmelerle birlikte
 • Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon x2 Dual-Core işlemci
 • 2 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Sabit diskte 500 MB boş alan
 • OpenGL sürüm 1.4 ile 3D Graphics ivmelendirici kartı (OpenGL sürüm 3.2 veya sonrası önerilir)
 • 1280 x 768 ekran çözünürlüğü (1920 x 1080 (Tam HD) önerilir)
 • Fare veya tablet
 • DVD sürücüsü tercihe bağlı (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Ürünün aktivasyonu ve eklenti mağazasına bağlanmak için İnternet bağlantısı

Mac sürümü

 • macOS High Sierra (10.13) veya sonrası (macOS Catalina (10.15) dahil)
 • Intel Core 2 Duo işlemci (veya daha iyisi)
 • 2 GB RAM (8 GB önerilir)
 • Sabit diskte 500 MB boş alan
 • OpenGL sürüm 1.4 ile 3D Graphics ivmelendirici kartı (OpenGL sürüm 3.2 veya sonrası önerilir)
 • 1280 x 768 görünüm (1920 x 1080 (Tam HD) önerilir)
 • Fare veya tablet
 • DVD sürücüsü tercihe bağlı (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Ürünün aktivasyonu ve eklenti mağazasına bağlanmak için İnternet bağlantısı

 

*CorelCAD 2020, Windows 10, sürüm 1809, 1903 ve yaşam süresi içindeki sonraki sürümleri destekler.

 

İlgili Resimler

 • Background